Oferty pracy

Chętnie nawiążemy trwałą współpracę zarówno z doświadczonymi profesjonalistami, jak i młodymi - nastawionymi na rozwój osobami, które dopiero zaczynają swoją karierę. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter, prefabrykator rozdzielnic elektrycznych i maszyn przemysłowych

Miejsce pracy: Lublin zobacz więcej

Zakres obowiązków:

  • montaż tras kablowych,
  • instalacja i podłączenia kabli energetycznych i sterowniczych,
  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,
  • udział w uruchamianiu i montaży linii produkcyjnych,
  • prace pomiarowe.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie elektryczne oraz uprawnienia SEP co najmniej do 1 kV – elektromonter,
  • wykształcenie mechaniczne lub pokrewne – monter, elektryk, automatyk
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność współpracy w zespole, staranność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych np. pompownie, oczyszczalnie, huty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników pracy,
  • dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o dołączenie do dokumentów zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Technik serwisu

Miejsce pracy: Puławy zobacz więcej

  • nadzór nad pracą maszyn zarówno od strony mechanicznej jak i elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej,
  • szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów,
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • analiza zużycia elementów maszyn,
  • przeglądy, prace konserwacyjne i remonty urządzeń,
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i prowadzonych prac,
  • wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami,
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu.

  • wykształcenie minimum średnie zawodowe techniczne elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • mile widziana podstawowa znajomość systemów PLC i napędów falownikowych,
  • znajomość podstaw hydrauliki i pneumatyki,
  • wiedza i umiejętność dotyczące utrzymania ruchu maszyn,
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - szkolenia wprowadzające, umożliwiające adaptację i zdobycie koniecznej wiedzy, - pracę w trybie jednozmianowym.