Usługi elektryczne

Od 2012 roku współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż, różnej wielkości. Zajmujemy się techniczną obsługą przedsiębiorstw.

Jeżeli szukacie Państwo partnera, który w kompleksowy sposób udzieli Państwu wsparcia w kwestiach związanych z systemami elektrycznymi, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W zakresie usług elektrycznych oferujemy:

  • wykonywanie kompletnych instalacji elektrycznych
  • wykonywanie systemów tras kablowych
  • prefabrykowanie rozdzielni nn
  • montaż urządzeń na obiekcie
  • wykonywanie instalacji teletechnicznych.
Nasza oferta przeznaczona jest dla firm działających w wielu branżach w tym produkcyjnych i przemysłowych. Obejmuje pojedyncze urządzenia, systemy i linie technologiczne, a także kompleksową budowę całych urządzeń i maszyn przemysłowych.

BIZERT jest firmą założoną w celu kompleksowej realizacji prac związanych z techniczną obsługą przedsiębiorstw. Doświadczenie pracowników w dziedzinie utrzymania ruchu jak również współpraca z firmami usługowymi wspomagającymi naszą działalność pozwala nam podjąć się profesjonalnej opieki nad parkiem maszynowym Państwa firm.

Na jakim terenie pracujemy? Jak dowiedzieć się więcej?

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę na terenie całej Polski.

Na wszelkie prowadzone przez nas prace, udzielamy gwarancji. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.
Skontaktuj się z Nami ►
info@bizert.pl +48 509 099 254
Bizert