Profesjonalny serwis techniczny

Serwis i naprawa maszyn

Zapewniamy obsługę serwisową maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie automatyki, elektryki, pneumatyki i mechaniki.

Diagnoza i usuwanie awarii

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, nasi fachowcy bardzo często są w stanie szybko wykryć powód występowania awarii i usunąć przyczynę. Dzięki temu, używane przez Państwa urządzenie będzie mogło jak najszybciej powrócić o pracy, ograniczając straty powstałe w wyniku wystąpienia awarii. Jeżeli zależy Państwu na szybkim i sprawnym usunięciu awarii, firma Bizert, będzie najlepszym wyborem.

Przeglądy, konserwacje i remonty

Każda maszyna czy urządzenie, do prawidłowego i długotrwałego działania wymaga okresowych przeglądów. Nasi specjaliści przeprowadzą wszystkie niezbędne czynności związane ze sprawdzeniem stanu technicznego urządzenia. Zajmiemy się także bieżącą i okresową konserwacją maszyn, wymianą zużytych elementów eksploatacyjnych. Gdy zaistnieje taka konieczność, dokonamy remontu danej jednostki.

Korzystając z naszych usług serwisowych, możecie mieć Państwo pewność, że używane maszyny będą utrzymywane w doskonałej formie. Sprawne urządzenie działające przez wiele lat, z pewnością obniży koszty w Państwa przedsiębiorstwie.

Montaż, relokacje i modernizacje

Prawidłowy montaż urządzenia jest podstawą do tego aby działało dobrze i wydajnie przez długi czas. Montaż lub realokację warto z pewnością powierzyć specjaliście. Nasi pracownicy zajmą się wszystkim, począwszy od przygotowania miejsca, poprzez opracowanie optymalnej struktury stanowiska pracy maszyny, skończywszy na jej próbnym uruchomieniu i niezbędnych testach potwierdzających skuteczność montażu.

Każde urządzenie z biegiem czasu może okazać się przestarzałe. Choć w pełni sprawne, z uwagi na zmieniającą się technologię lub wymagania co do produktu, okazuje się że wartościowa maszyna nie spełnia już swojej funkcji. W takim wypadku najbardziej optymalnym rozwiązaniem okazuje się modernizacja urządzenia.

W kompleksowy i profesjonalny sposób, dokonujemy różnego rodzaju modyfikacji maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie automatyki, elektryki, pneumatyki i mechaniki. Dostosowujemy narzędzia do nowych wymagań naszych Klientów.

Stała współpraca w zakresie serwisu urządzeń

Wychodząc na przeciw naszym klientom proponujemy podpisanie stałej umowy na świadczenie usługi utrzymania ruchu w danej firmie. Stała współpraca między nami a klientem pozwala nam na ciągłą kontrolę i monitoring pracy maszyn uczestniczących w procesie produkcyjnym co wymiernie przekłada się na ich bezawaryjność.

Na jakim terenie pracujemy? Jak dowiedzieć się więcej?

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę na terenie całej Polski. Na wszelkie prowadzone przez nas prace, udzielamy gwarancji. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.
Skontaktuj się z Nami ►
info@bizert.pl +48 509 099 254
Bizert