Oferty pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Puławy zobacz więcej

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących i okresowych napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych,
  • przeprowadzanie inspekcji dla określenia stanu technicznego maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,

Oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechanika),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość automatyki i pneumatyki przemysłowej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wprowadzające, umożliwiające adaptację i zdobycie koniecznej wiedzy,
  • pracę w trybie jednozmianowym

Monter elektryk automatyk

Miejsce pracy Lublin zobacz więcej

  • Instalacja elektryczna maszyn, zespołów oraz agregatów
  • Łączenie szaf sterowniczych i rozdzielnic
  • Instalacja i uruchomienie maszyn oraz systemów zgodnie ze schematem elektrycznym oraz listą części

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie techniczne)
  • Umiejętność podstawowej analizy schematów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi
  • Prawo jazd kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

Konstruktor mechanik

Miejsce pracy: Lublin lub Puławy zobacz więcej

  • Przygotowywanie koncepcji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D.
  • Kontrola nad procesem produkcyjnym.
  • Przygotowanie dokumentacji DTR.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne (np. mechanika, budowa maszyn).
  • Umiejętność modelowania 3D.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Inicjatywa i kreatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pełny etat,
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
info@bizert.pl +48 509 099 254
Bizert